Opis

Apartament nr 2 – najmniejszy, ale najbardziej intymny i przytulny.

Ilość miejsc: 6 osób

Powierzchnia: 55 m2

Sypialnie i salon

W skład apartamentu wchodzą dwie duże sypialnie na piętrze – każda pomieści 3 osoby,  (w każdej z sypialń jedno łóżko pojedyncze oraz jedno małżeńskie). Sypialnie wysposażone w szafki i lampki nocne dla każdego łóżka oraz komodę lub wieszak na ubrania;

Również na piętrze znajduje się łazienka z prysznicem.

Na parterze natomiast znajdziemy bardzo przytulny salonik z aneksem kuchennym, wypoczynkiem, niewielką biblioteczką, kamiennym kominkiem oraz stolikiem kawowym.

Aneks kuchenny i jadalnia

Aneks znajduje się na parterze - jest częścią salonu. Wyposażony w 3-palnikową ceramiczną kuchenkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, zmywarkę do naczyń, zlewozmywak, zestaw garnków, patelnie, talerze, filiżanki, szklanki, kieliszki do wina, dzbanek, sztućce, noże do krojenia, deskę do krojenia, przybory do gotowania, korkociąg oraz miseczki.

Również na parterze znajduje się stół z ławą i krzesłami przy którym z łatwością zasiądzie 6 osób.

Przy wejściu znajdują się wieszaki na kurtki czy płaszcze, a pod schodami na górę półka na buty.

Ogrzewanie

Apartament jest ogrzewany bardzo wydajnym kominkiem, dodatkowo ciepłe powietrze jest rozprowadzone do sypialni na piętrze metodą grawitacyjną. Drewno do kominka jest wliczone w cenę, nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Oprócz kominka, w apartamencie znajduje się nowoczesny i wydajny klimatyzator, zapewniający ciepło w chłodniejsze dni.

Na wyposażeniu znajdują się ręczniki.

Sprawdź cennik

 

Zdjęcia

Materiał video